• Architekci 7 Cudów Świata gra REBEL

Symbol: GR-8357
159.90 143.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka Zamówienia składane do godziny 16:00 wysyłamy zazwyczaj tego samego dnia!
Cena przesyłki 9.9
Orlen Paczka 9.9
Paczkomaty InPost 12
Kurier InPost 12.9
Dostępność Mało
EAN 5425016925713
Data dodania 2022-09-02

Masz pytania? Zadzwoń do nas 792-865-877

Spróbuj swoich sił i przekonaj się, czy zapiszesz się na kartach historii.

Czy podołasz budowie prawdziwego cudu?

Zagraj w grę "Architekci. 7 Cudów Świata", by móc się o tym przekonać.

Zobacz, czy poradzisz sobie z zadaniem, jakim jest wcielenie się w jednego z najzdolniejszych architektów świata. Przed Tobą trudna rozgrywka, dlatego dobrze się zastanów, komu możesz zaufać. Wybieraj z rozwagą swoich sojuszników i mądrze inwestuj, aby móc cieszyć się postępami pracy. Zbuduj najwspanialszą budowlę, a odniesiesz prawdziwy sukces. Zobacz, jak wiele frajdy potrafi dać gra rodzinna "Architekci. 7 Cudów Świata". Jeśli chcesz zacząć grać w planszówki sięgnij po proponowany tutaj tytuł, by przekonać się, ile zyskasz z tego radości.

"Architekci. 7 Cudów Świata" to dynamiczna rozgrywka, podczas której uczestnik zabawy musi wznieść budowlę, wykorzystując do tego efekty z dostępnych kart. Podczas swojej tury wybiera się jedną z trzech kart, na których umieszczono różne postacie, niezbędne w czasie wydobywania surowców, toczenia bitew z sąsiadami czy dokonywaniu naukowych odkryć. Aby wygrać, musisz jak najlepiej korzystać ze swoich okazji, wybierając korzystne opcje. Każda karta, po którą sięgniesz, przyniesie Ci bonus. Gra zostaje zakończona, kiedy jeden z uczestników zabawy jako pierwszy dokończy swoje dzieło architektoniczne. Wygrywa osoba, która uzbiera najwięcej punktów.

Zaletą gry "Architekci. 7 Cudów Świata" jest jej sprawny mechanizm, ułatwiający zrozumienie zasad planszówek nawet początkującym graczom. Gra wyróżnia się także atrakcyjną szatą graficzną, zachęcającą do powracania do zabawy