• Zabawki Blaze i Mega Maszyny

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Zabawki Blaze i Mega Maszyny to propozycja dla wszystkich dzieci, które uwielbiają popularny animowany serial o tej samej nazwie. Blaze to imię czerwonego monster trucka, który wraz ze swoim przyjacielem – ośmioletnim AJ’em w każdym odcinku serii przeżywa wyjątkowe przygody w mieście Zderzakowo. Serial ten emitowany jest w Polsce od 2015 roku i od tamtego czasu zyskuje coraz większą popularność oraz oglądalność wśród dzieci nie bez powodu.

Ciekawe postacie oraz pomysłowa fabuła idealna dla młodych widzów to świetna propozycja na bajkę. Sprawdź naszą ofertę zabawek Blaze i wybierz dla swojej pociechy modele, które wiernie odwzorowują jego ulubione postaci z tego radosnego, kreskówkowego serialu.

Oferta zabawek Blaze i Mega Maszyny oraz z innych bajek

W asortymencie sklepu Kraina Misia Krzysia, poza zabawkami Blaze i Mega Maszyny, znajdziesz również modele przypominające postaci z wielu innych bajek, seriali czy gier, które uwielbiają małe i nieco starsze dzieci. Przykładowo posiadamy zabawki z serii Bob Budowniczy, My Little Pony czy Świnka Peppa.

Producenci dokładają wszelkich starań, aby zabawki wyglądały niemal identycznie, jak ulubieni bohaterowie maluchów i zapewniały im świetną zabawę, która w ogromnej mierze pobudzi ich kreatywność i wyobraźnię. Są one także całkowicie bezpieczne do zabawy, a na opakowaniach zawsze opisana jest wskazana grupa wiekowa dzieci, dla której dane produkty są przeznaczone.