• Bobasy – hit wśród małych dziewczynek

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Lalki bobasy są uwielbiane przez małe dziewczynki przede wszystkim dlatego, że mogą one bawić się nimi w dom i wcielać w rolę swoich mam. W ofercie naszego sklepu posiadamy niezwykle szeroki wybór rozmaitych zabawek, dzięki czemu każde dziecko znajdzie wśród nich swoje ulubione modele. Wiele lalek bobasów, takich jakBaby Born dostępnych jest dodatkowo w zestawach z licznymi akcesoriami. Dzięki nim Twoje dziecko może karmić swoją lalkę, przewijać ją, przebierać oraz zajmować się nią, jak prawdziwym bobasem, który potrzebuje bardzo dużo uwagi oraz troski od swojego opiekuna.

Dlaczego dziewczynki powinny bawić się lalkami-bobasami?

Zabawa lalkami, które przypominają bobasy, to doskonały sposób nie tylko na zajęcie czasu dla dziecka, ale też jego rozwój pod wieloma względami. Przede wszystkim małe dziewczynki uczą się w ten sposób opiekuńczości, odpowiedzialności oraz rozwijają w sobie troskę o drugiego człowieka. Zabawa w dom czy odgrywanie roli mamy, naśladując jej wartościowe, codzienne zachowania sprawia, że dziecko uczy się empatii oraz przyswaja niezwykle ważne umiejętności społeczne.

Lalki-bobasy pomagają także maluchom wyrażać swoje emocje czy obawy, uczą się nazywać stany, w jakich się znajdują oraz radzić sobie z nimi. Ponadto oczywiście świetnie wpływa to na ich twórczość i wyobraźnię, co jest bardzo ważne w prawidłowym rozwoju dziecka. Zapraszamy do poznania pełnej oferty oraz dokonywania zakupów w naszym sklepie. Z nami zapewnisz swoim pociechom idealne warunki do zabawy!

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny