• Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Zabawki dla dziewczynek

Niemal wszystkie małe dziewczynki lubią bawić się lalkami. Dlatego w naszej ofercie zabawek dla dziewczynek przygotowaliśmy ogromny wybór różnego rodzaju lalek Barbie, szmacianek, Baby Born i innych lalek-bobasów, a także licznych akcesoriów. Poza nimi w asortymencie Krainy Misia Krzysia znajdziesz również:

  • kolorowe torebeczki,
  • pamiętniki,
  • ozdoby do włosów, takie jak gumki, spinki, dopinane pasemka czy nauszniki,
  • kosmetyki,
  • dziecięcą biżuterię.

Oczywiście oferujemy także ślicznie wykonane toaletki i szkatułki, aby Twoja pociecha miała miejsce na zorganizowane przechowywanie wszystkich swoich błyskotek i akcesoriów. Zabawki z naszego sklepu są odpowiednie nawet dla małych dzieci (każdy artykuł jest opisany docelową grupą wiekową) oraz posiadają niezbędne atesty.

Prezenty dla dziewczynek

Szukasz odpowiedniego prezentu dla dziewczynki? W naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś idealnego na każdą okazję. Jeśli nie chcesz kupować swojemu dziecku kolejnych lalek, zwróć uwagę na nasze piękne zabawki do zabawy w dom. Wszystkie z nich wykonane są z dbałością o detale, aby dokładnie odwzorowywały prawdziwe przedmioty codziennego użytku. Wśród nich znajdziesz między innymi zabawkowe sprzęty AGD, pralki, zestawy naczyń, a nawet całe kuchnie.

Ponadto posiadamy miniaturowe maszyny do szycia, toaletki, zestawy do sprzątania, żelazka oraz sklepy wraz z kasami i innymi akcesoriami. Wszystko to sprawi, że Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje zainteresowania oraz uczyć się nowych rzeczy, kopiując zachowania rodziców i wykonując razem z nimi ich codzienne obowiązki. Serdecznie zapraszamy do robienia zakupów. Zapewniamy sprawną realizację zamówień oraz szybką wysyłkę!

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny