• Grzechotki

  • Parametry
Clementoni Grzechotka Chmurka 17358
Clementoni Grzechotka Chmurka 17358
Produkt niedostępny
Dumel Discovery ŻYRAFA GABI DZWONECZEK
Produkt niedostępny
DUMEL GRZECHOTKA PTASZEK
Produkt niedostępny
Gryzak butelka 116020
Produkt niedostępny
Gryzak uspokajający Kwiatek limonkowy
Gryzak uspokajający Kwiatek limonkowy
Produkt niedostępny
Hencz Toys Szeleścik Misio Buu
Nowość
Produkt niedostępny

Malutkie dzieci odkrywają otaczający je świat za pomocą wszystkich zmysłów, a każda rzecz, zapach czy smak wokół są dla nich nowe. Grzechotki to zabawki, które mają na celu nie tylko zabawiać niemowlaka, ale też pomagać mu w poznawaniu nowych rzeczy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele rozmaitych produktów, które stworzone są z myślą o najmłodszych dzieciach, a wiele z nich może być używanych już od pierwszego dnia życia.

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie artykuły dziecięce najwyższej jakości. Maluchy często wkładają zabawki do buzi i gryzą je, co jest zupełnie normalne. Jest to związane z ząbkowaniem, a także sposobem poznawania nowych przedmiotów. Grzechotki połączone z gryzakami lub innymi akcesoriami muszą być zatem atestowane i wykonane z nietoksycznych, całkowicie bezpiecznych dla maluchów materiałów.

Jaki wpływ mają grzechotki na rozwój niemowlaka?

Grzechotki są nie bez przyczyny tak często wybieranymi zabawkami dla niemowlaków. Są one zazwyczaj kolorowe i śliczne oraz mają ciekawe kształty, np. różnych zwierzątek. Co więcej, wydają one dźwięki, które niezwykle interesują oraz bawią malutkie dzieci. Zabawa grzechotkami uczy maluchy także poprawnego chwytania oraz pozwala im poznać różne faktury poprzez dotyk.

Dzięki tej zabawce Twoja pociecha zacznie również łączyć fakty – nauczy się, że gdy potrząśnie grzechotką, to ona wyda z siebie jakiś odgłos. Zapraszamy do poznania dużego wyboru grzechotek w naszym sklepie oraz wybrania modeli odpowiadających indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu!