• Kolorowanki

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Dziecko nie musi mieć szczególnego talentu w malowaniu, by mogło świetnie bawić się kolorowankami, a jednocześnie czerpać z nich liczne korzyści. Każdego malucha warto więc zachęcać do kolorowania kredkami czy farbkami rozmaitych rysunków, ponieważ w ten sposób rozwija on wiele umiejętności. Dziecięce kolorowanki:

  • ćwiczą koncentrację u dzieci,
  • rozwijają tzw. małą motorykę, a więc przygotowują najmłodszych do pisania – uczą właściwego trzymania kredki i pracy ręki,
  • wpływają na koordynację ręka-oko.

Dzięki nim dzieci uczą się także kolorów, mogą je mieszać oraz wykorzystywać różne odcienie. Wszystko to wpływa na ćwiczenie wyobraźni i kreatywności, co jest szalenie ważne w prawidłowym rozwoju dziecka.

Duży wybór kolorowanek dla chłopców i dziewczynek

Wiemy, że każde dziecko ma inne zainteresowania oraz upodobania, dlatego pragniemy zaoferować Ciszeroki wybór naszych pięknych kolorowanek. Dzięki temu znajdziesz wśród nich idealne propozycje odpowiednie dla każdego chłopca i dziewczynki. Posiadamy także albumy inspirowane popularnymi bajkami oraz z motywami przewodnimi, takimi jak piraci, księżniczki, Barbie, zwierzątka, piłkarze, monster trucki czy pociągi.

Wiele z nich wzbogaconych jest również w rozmaite naklejki, które są uwielbiane przez maluchów. Jeśli Twoje dziecko woli malować, nasz asortyment to także książeczki z pisakami wodnymi i pędzelkami. Na ich stronach znajdziesz m.in. cudowne zwierzęta morskie do malowania. Kolorowanki oraz pozostałe książki dla dzieci z naszej oferty to doskonały sposób na nudę, a jednocześnie rozwijające spędzanie wolnego czasu.