• Zabawki grające

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Zabawki grające to propozycja dla małych muzyków w różnym wieku. Zabawki muzyczne z tej kategorii dostarczają maluchom ogrom zabawy, a jednocześnie pomagają im rozwijać wiele umiejętności. Dzieci otaczane są przez dźwięki od momentu narodzin. Każdego dnia poznają nowe odgłosy, uczą się ich i zaczynają rozpoznawać. Rozmaite zabawki grające i muzyczne ułatwiają ten proces, a bardziej zaawansowane modele pozwalają nawet na poznanie prostych melodii. W ofercie Krainy Misia Krzysia posiadamy duży wybór zabawek grających, wśród których znajdziesz drewniane cymbałki, a także:

  • zabawki z przyciskami, które po naciśnięciu wydają dźwięki lub grają krótkie melodyjki,
  • tablety muzyczne z kolorowymi przyciskami,
  • bębenki i tamburyna,

Proponujemy także całe zestawy instrumentów, by Twoje dziecko mogło zapoznać się z wieloma nowymi dźwiękami, które może na nich grać. Jest to jednocześnie pomysł na świetny prezent dla dziewczynki oraz chłopca. Instrumenty to bowiem uniwersalne zabawki, które sprawdzą się na każdym poziomie rozwoju malucha i z pewnością zapewnią mu mnóstwo radości.

Co daje dzieciom zabawa zabawkami grającymi?

Zapoznawanie dziecka z muzyką od najmłodszych lat przynosi niezwykle korzystne efekty w rozwoju oraz dalszych etapach jego życia. Muzyka bowiem, przyswajana za pomocą zabawek grających, doskonale wpływa na rozwój mózgu malucha, a także wiele wartościowych umiejętności. Zabawa z dźwiękami może odkryć talent u młodego artysty, wpływa na wyczucie estetyki u dzieci, rozwój słuchu oraz umiejętność przyswajania języków obcych w przyszłości.

Co więcej, gra na zabawkowych instrumentach rozwija kreatywność i wyobraźnię, a jednocześnie ćwiczy takie cechy, jak koncentracja, cierpliwość, koordynacja, wytrwałość oraz umiejętności manualne. Poznaj więc naszą ofertę zabawek grających i wybierz spośród nich artykuły, które najlepiej sprawdzą się dla Twojego dziecka. Jeśli masz do nas jakieś pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny