• Parametry
PEPPA Plusz 25 cm
Promocja
Produkt niedostępny
PEPPA George plusz 25 cm
Promocja
Produkt niedostępny
3522 Maskotka Bing 25 cm
Produkt niedostępny
EPEE Tusia królik interaktywny 03584
EPEE Tusia królik interaktywny 03584
Produkt niedostępny
Kicia Kocia maskotka 50 cm.
Produkt niedostępny

Pluszaki to, obok lalek i klocków, jedne z najstarszych zabawek, które towarzyszą dzieciom już od ich pierwszych dni. Maskotki mają jednak dużo większe znaczenie dla rozwoju maluchów niż jedynie utulanie ich do snu. Pluszowe misie potrafią przynieść dzieciom odpowiednią ilość komfortu, przytulanie ich miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału łagodzi niepokój i pozwala dziecku uspokoić się bez pomocy rodziców.

Są to uniwersalne zabawki dla dziewczynek oraz chłopców w każdym wieku. Co więcej, ulubiona maskotka może stanowić dla Twojej pociechy swego rodzaju przyjaciela, powiernika sekretów i towarzysza do długich, wieczornych rozmów, z którym nie chcą się rozstawać i o którego troszczą się, jak o żywą osobę.

Przytulanki dla dzieci w każdym wieku

Przytulanki, które znajdziesz w asortymencie Krainy Misia Krzysia, wykonane są z najlepszych materiałów. Dbamy o to, aby oferowane misie były piękne, mięciutkie i milutkie w dotyku oraz zachęcały do codziennej zabawy i poznawania przez dzieci otaczającego je świata. Pluszaki świetnie sprawdzą się dla dzieci w każdym wieku, zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych.

Maskotki dla niemowlaków wykonane są z wykorzystaniem różnorodnych tekstur i żywych kolorów stymulujących zdolności poznawcze oraz pobudzających ich rozwijające się zmysły. Przytulanki dla starszaków natomiast posiadamy w kształtach ich ulubionych postaci czy bohaterów bajek, takich jak Pusheen, Świnka Peppa, Kraina Lodu, Psi Patrol oraz wiele więcej. Zapraszamy do poznania pełnej oferty oraz składania zamówień!