• Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

W sklepie Kraina Misia Krzysia proponujemy szeroki wybór puzzli. Oferujemy komplety z różną ilością elementów, a także o zróżnicowanym stopniu trudności dostosowanym do dzieci w każdym wieku. Puzzle to pomysł na idealny prezent dla każdego malucha, który zafascynowany jest układaniem pięknych, kolorowych obrazków. W naszym asortymencie posiadamy zestawy o różnej tematyce, dzięki czemu znajdziesz wśród nich rodzaje, które najbardziej spodobają się Twoim pociechom. Oferujemy puzzle inspirowane najpopularniejszymi bajkami czy grami w wersji tradycyjnej, a także:

  • magnetycznej,
  • piankowej,
  • 3D.

Ponadto oferujemy rozmaite zabawki i gry dla dzieci w każdym wieku, a także specjalne zestawy kreatywne, które nadają się dla dzieci już od trzeciego roku życia. W ich składzie znajdziesz zestaw prostych puzzli, mega kolorowankę oraz komplet przyborów do malowania i rysowania.

Dlaczego warto układać puzzle z dziećmi?

Układanie puzzli to nie tylko radość i satysfakcja dla dziecka wynikająca z samodzielnego tworzenia pięknych obrazków. Zajęcie to przejawia także ogromną wartość w rozwoju dzieci. Za pomocą puzzli maluchy rozwijają swoją umiejętność logicznego myślenia oraz zdolności manualne podczas dopasowywania do siebie niewielkich elementów. Co więcej, stanowią one doskonałe ćwiczenie percepcji i pamięci wzrokowej, dzięki czemu korzystnie wpływają na cały umysł.

Choć w naszej ofercie znajdziesz puzzle przede wszystkim przeznaczone dla dzieci, jest to rewelacyjna i polecana rozrywka dla osób w każdym wieku. Układanie ich ze swoją pociechą i resztą domowników dodatkowo zapewni Wam czas wspaniale spędzony na wspólnej zabawie. Zachęcamy do wyboru najpiękniejszych zestawów oraz składania zamówień w naszym sklepie!