• Peppa Pig

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Peppa Pig to animowany serial, który opowiada o codziennym życiu tytułowej Świnki Peppy oraz jej wesołej rodzinki. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych bajek, która skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych odbiorców. Często wśród widowni są nawet maluchy, które nie potrafią jeszcze samodzielnie mówić! Animowany serial Peppa Pig wykorzystuje bowiem prosty język i nieskomplikowane słowa, które zrozumieją, a jednocześnie szybciej przyswoją nawet najmłodsi fani.

Odcinki serialu są króciutkie, kolorowe i radosne, a także dość zajmujące, by dziecko nie straciło zainteresowania nimi podczas oglądania. Opowiadają proste, zrozumiałe historie, a przygody Świnki Peppy są często tożsame z tym, co przeżywają codziennie dzieci – jeździ ona na wakacje, odwiedza swoich dziadków czy bawi się z przyjaciółmi.

Zabawki i akcesoria z kolekcji Peppa Pig

Serial animowany Peppa Pig zyskał jeszcze większą popularność wśród najmłodszych również dzięki szerokiej kolekcji ślicznych zabawek i innych akcesoriów z wizerunkiem tej uroczej świnki. W naszej ofercie posiadamy duży wybór gadżetów z ulubionymi bohaterami Twoich pociech, takich jak właśnie Świnka Peppa, Bob Budowniczy, Psi Patrol czy My Little Pony.

W asortymencie posiadamy piękne, mięciutkie pluszaki, figurki, domki i mebelki dla Świnki Peppy, puzzle, a także rozmaite gry karciane czy planszowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz wyboru zabawek, które pokochają Twoje pociechy. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.