• Peppa Pig

  • Parametry

PP5015 Peppa Stempelki 2pack
Produkt niedostępny
Tm Toys Peppa Domek Rozkladany
Tm Toys Peppa Domek Rozkladany
Produkt niedostępny
Tm Toys Peppa Duzy Zestaw Szkola
Tm Toys Peppa Duzy Zestaw Szkola
Promocja
Produkt niedostępny

Peppa Pig to animowany serial, który opowiada o codziennym życiu tytułowej Świnki Peppy oraz jej wesołej rodzinki. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych bajek, która skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych odbiorców. Często wśród widowni są nawet maluchy, które nie potrafią jeszcze samodzielnie mówić! Animowany serial Peppa Pig wykorzystuje bowiem prosty język i nieskomplikowane słowa, które zrozumieją, a jednocześnie szybciej przyswoją nawet najmłodsi fani.

Odcinki serialu są króciutkie, kolorowe i radosne, a także dość zajmujące, by dziecko nie straciło zainteresowania nimi podczas oglądania. Opowiadają proste, zrozumiałe historie, a przygody Świnki Peppy są często tożsame z tym, co przeżywają codziennie dzieci – jeździ ona na wakacje, odwiedza swoich dziadków czy bawi się z przyjaciółmi.

Zabawki i akcesoria z kolekcji Peppa Pig

Serial animowany Peppa Pig zyskał jeszcze większą popularność wśród najmłodszych również dzięki szerokiej kolekcji ślicznych zabawek i innych akcesoriów z wizerunkiem tej uroczej świnki. W naszej ofercie posiadamy duży wybór gadżetów z ulubionymi bohaterami Twoich pociech, takich jak właśnie Świnka Peppa, Bob Budowniczy, Psi Patrol czy My Little Pony.

W asortymencie posiadamy piękne, mięciutkie pluszaki, figurki, domki i mebelki dla Świnki Peppy, puzzle, a także rozmaite gry karciane czy planszowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz wyboru zabawek, które pokochają Twoje pociechy. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.