• Polly Pocket

  • Parametry

Polly Pocket to animowany serial przedstawiający przygody radosnej jedenastolatki oraz jej trójki przyjaciół. Bajka ta zyskała tak dużą popularność, że na jej podstawie powstało mnóstwo akcesoriów! W naszej ofercie znajdziesz wiele pięknych zabawek z kolekcji Polly Pocket, spośród których największym powodzeniem cieszą się:

  • zestawy niespodzianki,
  • figurki,
  • komplety z miniaturowymi domkami i mebelkami,
  • kompaktowe zestawy w kształcie zwierzątek,
  • jajka niespodzianki z laleczkami Polly Pocket.

Pozwól swoim pociechom dołączyć do bohaterów kreskówki i razem z nimi przeżywać szalone przygody w miniaturowym świecie, w którym z pewnością spędzą wiele radosnych godzin.

Miniaturowe domki Polly Pocket

Zestawy z miniaturowymi domkami oraz laleczkami Polly Pocket zyskały wyjątkową popularność wśród małych dziewczynek. Zabawki te przeznaczone są dla dzieci od 4 lat, choć należy pamiętać, że w ich składzie znajdują się niewielkie elementy, które mogłyby zostać połknięte. Komplety to domki tematyczne w kształtach zwierzątek czy ślicznych puzderek z kokardami, w których wnętrzach ukryte są magiczne miniaturowe światy. Malutkie lalki i akcesoria mogą być dowolnie umieszczane w różnych – czasem ukrytych! – pomieszczeniach.

Co więcej, kompaktowe zestawy Polly Pocket są naprawdę niewielkich rozmiarów, dzięki czemu Twoje dziecko może zabrać je wszędzie ze sobą i bawić się nimi, gdzie tylko zechce. Zdajemy sobie sprawę, że maluchy uwielbiają zabawki ze swoich ulubionych kreskówek. Dlatego oferujemy również produkty z innych kolekcji, takich jak Psi Patrol, Świnka Peppa, My Little Pony czy Frozen oraz wiele innych! Serdecznie zapraszamy do składania zamówień, aby Twoje dziecko mogło jeszcze lepiej rozwijać swoją wyobraźnię i wspaniale spędzać wolny czas.