• Polly Pocket

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Polly Pocket to animowany serial przedstawiający przygody radosnej jedenastolatki oraz jej trójki przyjaciół. Bajka ta zyskała tak dużą popularność, że na jej podstawie powstało mnóstwo akcesoriów! W naszej ofercie znajdziesz wiele pięknych zabawek z kolekcji Polly Pocket, spośród których największym powodzeniem cieszą się:

  • zestawy niespodzianki,
  • figurki,
  • komplety z miniaturowymi domkami i mebelkami,
  • kompaktowe zestawy w kształcie zwierzątek,
  • jajka niespodzianki z laleczkami Polly Pocket.

Pozwól swoim pociechom dołączyć do bohaterów kreskówki i razem z nimi przeżywać szalone przygody w miniaturowym świecie, w którym z pewnością spędzą wiele radosnych godzin.

Miniaturowe domki Polly Pocket

Zestawy z miniaturowymi domkami oraz laleczkami Polly Pocket zyskały wyjątkową popularność wśród małych dziewczynek. Zabawki te przeznaczone są dla dzieci od 4 lat, choć należy pamiętać, że w ich składzie znajdują się niewielkie elementy, które mogłyby zostać połknięte. Komplety to domki tematyczne w kształtach zwierzątek czy ślicznych puzderek z kokardami, w których wnętrzach ukryte są magiczne miniaturowe światy. Malutkie lalki i akcesoria mogą być dowolnie umieszczane w różnych – czasem ukrytych! – pomieszczeniach.

Co więcej, kompaktowe zestawy Polly Pocket są naprawdę niewielkich rozmiarów, dzięki czemu Twoje dziecko może zabrać je wszędzie ze sobą i bawić się nimi, gdzie tylko zechce. Zdajemy sobie sprawę, że maluchy uwielbiają zabawki ze swoich ulubionych kreskówek. Dlatego oferujemy również produkty z innych kolekcji, takich jak Psi Patrol, Świnka Peppa, My Little Pony czy Frozen oraz wiele innych! Serdecznie zapraszamy do składania zamówień, aby Twoje dziecko mogło jeszcze lepiej rozwijać swoją wyobraźnię i wspaniale spędzać wolny czas.