• Zabawki drewniane

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Współczesny rynek zabawkarski oferuje ogromny wybór zabawek wytwarzanych z różnych materiałów, jednak najczęściej są to tworzywa sztuczne. Zabawki drewniane to klasyczne artykuły, którymi dzieci bawiły się od wielu pokoleń, gdy plastik nie był jeszcze tak popularny. Dziś jednak ponownie rośnie ich popularność i doceniane są ze względu na wiele zalet, które wykazują.

W naszym asortymencie posiadamy zabawki drewniane różnego typu, które sprawią Twoim pociechom wiele radości i zapewnią mnóstwo twórczej zabawy. Oferujemy między innymi drewniane klocki, które dają nieograniczone możliwości tworzenia z nich rozmaitych konstrukcji, drewniane pieczątki z tuszem w kształcie zwierzątek oraz wiele innych.

Jakie zalety mają zabawki z drewna?

Zabawki z drewna nie bez powodu tak często wybierane są przez rodziców dla ich pociech w każdym wieku.

Drewno to przede wszystkim bardzo trwały materiał, który odporny jest na złamania, zginanie, pęknięcia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu Twoje pociechy będą mogły używać ich przez bardzo długi czas, nawet w przypadku intensywnych zabaw. Drewniane zabawki są tak wytrzymałe, że często mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Co więcej, materiał ten jest nietoksyczny, łatwy w czyszczeniu i naturalny, a więc całkowicie bezpieczny nawet dla malutkich dzieci. Maluchy często biorą zabawki i inne przedmioty do buzi, więc należy dbać o ich odpowiednią higienę. Gdyby tego było mało, zabawki drewniane mogą mieć bardzo ciekawą fakturę, umożliwiają dzieciom rozwój wielu umiejętności oraz poznanie nowych rzeczy. Zachęcamy do wyboru artykułów odpowiednich dla Twoich pociech oraz składania zamówień. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy również do kontaktu z naszym sklepem!