Psi Patrol to bajka, która opowiada o przygodach grupy bohaterskich, zwierzęcych przyjaciół. Tytuł ten szybko zyskał ogromną popularność i obecnie uwielbiają go niemal wszystkie maluchy. Producenci gier i zabawek wykorzystali to oraz stworzyli mnóstwo fantastycznych gadżetów zarówno dla niemowlaków, jak i starszych chłopców czy dziewczynek. Sprawdźmy w artykule, które z nich najczęściej znajdziesz na półkach sklepowych!

Figurki i maskotki

Największą popularnością spośród zabawek inspirowanych Psim Patrolem cieszą się oczywiście różnego rodzaju figurki i pojazdy wykonane z niezwykłą precyzją, a także dokładnym odwzorowaniem ich serialowego wyglądu. W zestawach znajdziesz rozmaite pojazdy, dzięki którym codzienna zabawa dzieci z ich ulubionymi postaciami stanie się jeszcze ciekawsza!

Co więcej, maluchy uwielbiają również maskotki – podobizny głównych psich bohaterów. Pluszowe szczeniaki mogą im towarzyszyć podczas wszystkich codziennych zajęć – w szkole czy przedszkolu oraz na wycieczkach.

Gry planszowe i puzzle

Niezwykle ciekawe są również gry planszowe (np. memory, Jenga czy Dobble) i puzzle z Psim Patrolem. Granie w gry tego typu jest niezwykle wartościowe zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci, ponieważ rozwija ich:

  • kreatywność i wyobraźnię,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • cierpliwość i skupianie się na jednej czynności,
  • pamięć wzrokową.

Co istotne, zarówno puzzle, jak i gry planszowe dostępne są w wielu wersjach dostosowanych do różnych grup wiekowych!

Pozostałe artykuły

To jednak nie wszystko! Wśród gier i zabawek z serii Psi Patrol znajdziesz też kreatywne zestawy piśmiennicze z zeszytami lub pamiętnikami, a także:

  • książki,
  • kolorowanki-zdrapywanki,
  • naklejki.

Ponadto możesz ozdobić pokój swojego malucha za pomocą bawełnianej pościeli w psich bohaterów oraz sprezentować mu piłkę, rękawki do pływania, portmonetkę lub plecak z ulubionymi postaciami.