• O nas

Sklep internetowy misiukrzysiu.pl oferuje najwyższej jakości zabawki dla dzieci w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza firma bardzo poważnie podchodzi do realizacji zamówień, codziennie dodajemy nowe artykuły do oferty Naszego sklepu, posiadamy szeroki asortyment zabawek i akcesoriów dla dzieci. W sklepie znajdują się artykuły o najwyższej jakości oraz dostosowane do potrzeb dzieci i wspomagające ich rozwój.

Posiadamy zabawki i artykuły dla najmłodszych dzieci, w wieku przedszkolnym i szkolnym. W asortymencie posiadamy najlepsze marki tj. Mattel, Lego, Cobi, Wader, Smoby, Chicco i wiele innych. Rodzice znajdą u Nas zabawki i akcesoria dla noworodków tj. łóżeczka, karuzele, jeździki, grzechotki, gryzaki.

Dziewczynki zakochają się w pięknych bobasach, zwierzątkach Sylvanian Family, Lalkami Barbie, akcesoriach do gotowania i wieloma innymi produktami, które są specjalnie tworzone z myślą o nich. Chłopcy natomiast spędzą wiele godzin zabawy z rewelacyjnymi garażami, samochodami i sprzętem Hot Wheels, kolejkami, warsztatami czy wyrzutniami Nerf oraz wieloma innymi akcesoriami, które są dostosowane do wieku małego odkrywcy.

Dzieciństwo i zabawa to bardzo ważna sprawa a oferowane w Naszym sklepie wyjątkowe zabawki pomagają w nauce oraz w naśladowaniu rzeczywistości. Misiukrzysiu.pl to wyjątkowe miejsce, w którym proponujemy Państwu starannie wyszukane zabawki, które bawiąc uczą. Gorąco zachęcamy Państwa i Wasze dzieci do odkrywania świata wyjątkowych zabawek razem z Nami.